Ești membru? Cont nou / Autentificare
Ştiri

Procedurile/ghidurile pentru 9 programe adresate IMM-urilor in 2014, publicate spre consultare!

Directia Implementare Programe pentru Intreprinderi Mici si Mijlocii (www.aippimm.ro) a publicat, spre consultare, proiectele de proceduri/ghiduri pentru 2014 pentru urmatoarele programe administrate de aceasta, respectiv:

  • Programul pentru dezvoltarea abilitatilor antreprenoriale in randul tinerilor si facilitarea accesului la finantare - START (Descarca proiectul Procedurii)
Persoana de contact: Elena Soava, elena.soava@aippimm.ro, tel. 021.335.33.53
 
  • Programul UNCTAD/EMPRETEC Romania pentru sprijinirea dezvoltarii intreprinderilor mici si mijlocii (Descarca proiectul Procedurii)
Persoana de contact: Dan Burcea, dan.burcea@aippimm.ro, tel. 021.335.33.53

  • Programul de dezvoltare si modernizare a activitatilor de comercializare a produselor si serviciilor de piata (Descarca proiectul Procedurii)
Persoana de contact: Ana Maria Borcea, ana.borcea@aippimm.ro, tel. 021.335.33.53

  • Programul national multianual pentru dezvoltarea culturii antreprenoriale in randul femeilor manager din sectorul intreprinderilor mici si mijlocii (Descarca proiectul Procedurii)
Persoana de contact: Gianina Ionescu, gianina.ionescu@aippimm.ro, tel. 021.335.33.53

  • Programul national multianual pentru sustinerea mestesugurilor si artizanatului (Descarca proiectul Procedurii)
Persoana de contact: Marius Oanta, marius.oanta@aippimm.ro, tel. 021.335.33.53
 
  • Ghidul aplicantului in cadrul Programului Mihail Kogalniceanu pentru intreprinderi mici si mijlocii (Descarca proiectul Ghidului)
Persoana de contact: Elena Milea, elena.milea@aippimm.ro, tel. 021.335.33.53
 
  • Ghidul solicitantului Programul pentru stimularea infiintarii si dezvoltarii microintreprinderilor de catre intreprinzatorii tineri (Descarca proiectul Ghidului)
Persoana de contact: Claudia Strat, claudia.strat@aippimm.ro, tel. 021.335.33.53
 
  • Programul national multianual pentru stimularea crearii, dezvoltarii si promovarii brandurilor sectoriale, sub-sectoriale si de produs (Descarca proiectul Procedurii)
Persoana de contact: Roxana Craciun, roxana.craciun@aippimm.ro, tel. 021.335.33.53
 
  • Programul national multianual de infiintare si dezvoltare de incubatoare tehnologice si de afaceri (Descarca proiectul Procedurii)
Persoana de contact: Dan Burcea, dan.burcea@aippimm.ro, tel. 021.335.33.53

Sursa: www.aippimm.ro

Vizualizări: 126