Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

reabilitare termica a cladirilor de locuit

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> MEDIU, ENERGII ALTERNATIVE
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
iulianbugnar
Nou venit

Data înscrierii: 01/Ian/1970

MesajTrimis: Lun Sep 08, 2008 9:38 am    Titlul subiectului: reabilitare termica a cladirilor de locuit Răspunde cu citat (quote)

As dori sa stiu daca aceasta activitate este eligibila pentru accesarea unui fond si care este masura la care se incadreaza. Vad in reabilitarea termica conexiunea cu mediul si deci asta e motivul pentru care scriu la sectiunea aceasta. As dori sa investesc in utilaje, schele,unelte si resurse umane, toate necesare desfasurarii unei astfel de activitati. Astept reactii ref la acest subiect precum si alte informatii utile. va multumesc!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
geo_t
Expert

Data înscrierii: 11/Ian/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Sep 08, 2008 10:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De fapt pe tine te intereseaza sa-ti dotezi firma cu utilaje nu bani pentru lucrare in sine.
Vezi pe POSCCE sau programele pentru microintreprinderi.

Investitia de izolare termica a cladirilor nu face obiectul finantarii printr-un program european dar activitatea este finantabila. Poti sa-ti iei utilaje pentru activitati in constructii cu bani europeni.
iulianbugnar
Nou venit

Data înscrierii: 01/Ian/1970

MesajTrimis: Lun Sep 08, 2008 11:47 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

multumesc pentru informatii si mai ales pentru promtitudine! am sa verific sursele indicate.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> MEDIU, ENERGII ALTERNATIVE Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum