Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

curs manager proiect

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> DIVERSE
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Mihoc Mihaela
Nou venit

Data înscrierii: 19/Mai/2008
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Lun Mai 19, 2008 3:53 pm    Titlul subiectului: curs manager proiect Răspunde cu citat (quote)

Buna!
Caut si eu un curs de manager proiect care sa se desfasoare in Bucuresti si sa fie in cadrul unui proiect de formare manageri proiect, finantat de UE.
Ma poate ajuta cineva cu aceasta informatie?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
adi_c
Dr. Honoris Causa

Data înscrierii: 09/Ian/2007
Locație: Petrosani

MesajTrimis: Lun Mai 19, 2008 9:46 pm    Titlul subiectului: Re: curs manager proiect Răspunde cu citat (quote)

Mihoc Mihaela a scris:
Buna!
Caut si eu un curs de manager proiect care sa se desfasoare in Bucuresti si sa fie in cadrul unui proiect de formare manageri proiect, finantat de UE.
Ma poate ajuta cineva cu aceasta informatie?

Dar de ce neaparat finantat de UE???
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
ebi
Senior

Data înscrierii: 11/Ian/2007
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie Mai 21, 2008 8:48 am    Titlul subiectului: Re: curs manager proiect Răspunde cu citat (quote)

adi_c a scris:

Dar de ce neaparat finantat de UE???

Pentru c?? de regul?? s?Âźnt gratuite.
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mihoc Mihaela
Nou venit

Data înscrierii: 19/Mai/2008
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mie Mai 21, 2008 3:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tocmai asta e problema. Am gasit doar care se platesc. Cele care se fac in cadrul proiectelor (si care sunt de obicei gratuite) le consider mai serioase. Dar nu gasesc niciun ONG care sa deruleze un proiect de formare profesionala pe raza Bucurestiului.
Sus
levantzoi
Junior

Data înscrierii: 20/Mai/2008

MesajTrimis: Mie Mai 21, 2008 3:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Fii serioasa... Ce crezi ca o sa invete la un asa curs?

Daca e finantat de UE, in multe cazuri e o formalitate, ca daca nimeni nu da bani sa participe, pe nimeni nu are cum as intereseze calittea.

Cat despre cele platite, asta e mult mai greu. Nimeni nu cred ca te poate ajuta. Vezi pe net cam care sunt furnizorii de instruire.

Dar dupa parerea mea ar fi mai bine sa urmezi un curs cu o tematica mai umana, din care sa te alegi cu ceva.

Vezi un curs bun de Eexcel, facut in mediul privat de un furnizor autorizat Microsoft, vezi un curs de limbi straine sau un master de drept civil etc...

Parerea mea... Smile))
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> DIVERSE Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum