Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

Solicitare consultanta

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> SERVICII DE CONSULTANTA
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
horiamat
Nou venit

Data înscrierii: 11/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Apr 08, 2008 1:01 am    Titlul subiectului: Solicitare consultanta Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua

Cautam o firma de consultanta pt PNDR - pensiune turistica in judetul Brasov.

Astept contactele dvs.
Cu stima
Horia Matei
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mylalex
Solicitant

Data înscrierii: 30/Sep/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Apr 14, 2008 1:09 am    Titlul subiectului: consultanta Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua,dl Horia Matei ! Firma noastra este interesata de proiectul dv, dar dorim sa ne detaliati exact cum vreti sa fie aceasta pensiune si bineinteles daca detineti si dv partea de venit proprie.Adresa noastra de mail este mylalex_projects@yahoo.com sau la tel 0744867177.
Bianca Militaru
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
geo_t
Expert

MesajTrimis: Lun Apr 14, 2008 7:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si pe mine m-ar interesa insa nu stim inca la ce sa lucram.
Astept MP in caz de confirmare.
SINCAI D
Nou venit

Data înscrierii: 13/Mar/2008
Locație: BRASOV

MesajTrimis: Joi Apr 24, 2008 10:06 am    Titlul subiectului: Pensiune turistica judetul Brasov Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua, d-le Horia Matei!
Suntem o firma de consultanta din judetul Brasov care a facut proiecte pe SAPARD pentru pensiuni turistice in judetul Brasov, au fost aprobate toate proiectele pentru finantare, acum se construiesc si daca sunteti interesant sa colaboram imi puteti scrie pe adresa de mail sincaid@yahoo.com si ne putem intalni pentru a discuta detaliile.
Sus
ilisescu
Nou venit

MesajTrimis: Vin Apr 25, 2008 8:44 am    Titlul subiectului: solicitare consultanta Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua!
M-ar interesa o colaborare cu o firma de consultanta pentru un proiect pentru srijinirea dezvoltarii microintreprinderilor! Proiectul se va derula in zona Suceava.
Multumesc!
Sus
Kicio
Nou venit

Data înscrierii: 15/Mai/2008

MesajTrimis: Joi Mai 15, 2008 3:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Firma noastra are sediul In Tg. Mures si filiala in Bucuresti.
Elaboram proiecte pentru finantari europene pe orice domeniu eligibil.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
csolinschi
Nou venit

Data înscrierii: 29/Mai/2008

MesajTrimis: Joi Mai 29, 2008 1:16 pm    Titlul subiectului: Re: solicitare consultanta Răspunde cu citat (quote)

ilisescu a scris:
Buna ziua!
M-ar interesa o colaborare cu o firma de consultanta pentru un proiect pentru srijinirea dezvoltarii microintreprinderilor! Proiectul se va derula in zona Suceava.
Multumesc!

Buna Ziua! In caz ca mai este valabila solicitarea dvs. lasati va rog detalii si date contact la e-mail:csolinscchi@yahoo.com sau Ymessenger: csolinscchi
Sus
Carla B.
Nou venit

Data înscrierii: 06/Iun/2008

MesajTrimis: Sâm Iun 07, 2008 7:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua,

Ma interesaza consultanta pentru scrierea unui proiect spatiu de joaca pentru copii.
Detalii care, poate, ajuta: persoana fizica (eligibila?)
mediul urban
judetul Arad

Astept ofertele dumneavoastra. Multumesc.
Sus
mylalex
Solicitant

MesajTrimis: Dum Iun 08, 2008 12:50 am    Titlul subiectului: spatiu de joaca pentru copii Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua! In leg cu cererea dv finantare puteti obtine numai daca sunteti persoane fizice si juridice care detin ?Âźn proprietate sau administreaza obiective de patrimoniu cultural sau natural de interes local si care aplica pentru protejarea patrimoniului cultural de interes local si natural din spatiul rural- masura 322 PNDR....ne puteti trimite mai multe detalii pe adresa de mail mylalex_projects@yahoo.com
Sus
adi_c
Dr. Honoris Causa

Data înscrierii: 09/Ian/2007
Locație: Petrosani

MesajTrimis: Dum Iun 08, 2008 8:57 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mylalex, mai citeste odata postul anterior celui scris de tine. Spatiul de joaca pentru copii ce lagatura are cu patrimoniul cultural sau natural de interes local? In plus, Carla B. a precizat ca-i vorba de mediul urban. Poate aplica ca si societate comerciala, ONG sau APL, nicidecum ca persoana fizica.

P.S. N-as vrea sa fiu rautacios, dar "puteti obtine numai daca sunteti persoane fizice si juridice"... Mai exista si vreo alta categorie de persoana decat fizica sau juridica? Cu formularea asta i-ai convins pe toti, oricine ar fi, 100% se incadreaza la una din variantele mentioante de tine... Laughing
Sus
mylalex
Solicitant

MesajTrimis: Dum Iun 08, 2008 5:51 pm    Titlul subiectului: raspuns Răspunde cu citat (quote)

ok ai dreptate data viitoare voi fi mai atenta...ms mult Sad
Sus
hedonyman23
Junior

MesajTrimis: Sâm Iun 14, 2008 4:08 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pentru consultanta in elaboarea proiectelor, www.resultconsulting.ro
estate
Nou venit

Data înscrierii: 01/Ian/1970

MesajTrimis: Sâm Mar 21, 2009 10:35 pm    Titlul subiectului: Cnsultanta / proiectare / management Răspunde cu citat (quote)

Oferim servicii complete pentru accesarea fondurilor europene . www.estatedeveloping.eu
Sus
agrofinance group
Solicitant

MesajTrimis: Lun Mar 23, 2009 4:57 pm    Titlul subiectului: oferta consultanta Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua!

Suntem firma de consultanta specializata in accesarea de fonduri europene de orice tip. Tel 0723002355;0722947475; www.finantarieuropene.aaz.ro
Sus
consultantfonduri
Solicitant

Data înscrierii: 09/Mai/2009

MesajTrimis: Sâm Mai 09, 2009 10:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

identificarea proiectului pe care vreti sa obtineti finantarea se leaga direct de experienta dvs anterioara, ca firma, ma refer.

dupa cum am scris si in alte postari, nu primiti fonduri pentru start-up, ci mai ales pentru extindere.

depunerea dosarului o poate face oricine, insa dupa acel moment intervine departajarea, din cauza ca orice pachet de fonduri este limitat, si atunci intervine concurenta intre solicitanti.
Sus
clevconsult
Nou venit

Data înscrierii: 01/Ian/1970

MesajTrimis: Mar Iun 09, 2009 1:38 pm    Titlul subiectului: Consultanta accesare fonduri europene Răspunde cu citat (quote)

BELSANO CONSULT ofera consultanta pentru accesarea fondurilor europene in toate Programele Operationale, scriere de proiecte si implementarea lor. Detalii si puncte de contact la www.belsano.ro.
Sus
rusu_andrei
Nou venit

Data înscrierii: 08/Feb/2012

MesajTrimis: Mie Feb 08, 2012 1:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Recomandati-mi, va rog, unul/doi consultanti cu experienta in domeniul proiectelor cu finantare europeana prin FEADR din zona jud. Bacau.

Multumesc!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
MihaiPatrascu
Site Admin

Data înscrierii: 13/Iul/2009

MesajTrimis: Mie Feb 08, 2012 4:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai cine sa-i recomande, altcineva decat ei singuri?

Sfat: Ca sa ai vizibilitate mai mare, fa-ti un topic separat si spune acolo clar pentru ce cauti consultanta, care e proiectul, eventual date de contact.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> SERVICII DE CONSULTANTA Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum