Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

turism

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> TURISM (INCLUSIV AGROTURISM)
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
ele_an
Nou venit

Data înscrierii: 23/Iul/2007

MesajTrimis: Lun Iul 23, 2007 12:09 am    Titlul subiectului: turism Răspunde cu citat (quote)

Va rog sa-mi spuneti daca pot fi accesate fonduri structurale pentru infiintarea unei agentii de turism, in sediul careia sa fie amenajat un centru de informare turistica.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
geo_t
Expert

Data înscrierii: 11/Ian/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Iul 23, 2007 12:39 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

POR, axa 5, centre de informare si promovare
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nanadrian2000
Nou venit

Data înscrierii: 11/Ian/2007
Locație: BRAN Moeciu

MesajTrimis: Joi Iul 26, 2007 3:04 am    Titlul subiectului: punct de info turistic Răspunde cu citat (quote)

mersi de mingea de la fileu.....
sti care trebuie sa fie forma de organizare acceptata? ONG, Srl?
daca nu ai teren si vrei sa inchiriezi spatiul pt pct de info. e ok?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> TURISM (INCLUSIV AGROTURISM) Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum