Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

POSDRU 6,1 draft 2013

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> GHIDUL APLICANTULUI
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Marc_ro
Nou venit

Data înscrierii: 01/Ian/1970
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Oct 07, 2013 3:33 am    Titlul subiectului: POSDRU 6,1 draft 2013 Răspunde cu citat (quote)

Cine poate sa ma indrume cu privire desfasurarea proiectului, asa cum arata in draftul propus.
Ma refer strict la modul cum vor fi entitatile infiintate. Pentru a functiona cele doua (in cazul granturilor) sau cele 12 (asa cum reiese din draftul propus) trebuie infiintate 2, respectiv 12 ONG-uri distincte sau pot fi contabilitati (ateliere protejate) separate in cadrul unui singur ONG?!

Intrebarea (nelamurirea) deriva din sustenabilitatea proiectului, ce nu poate fi realizata, dupa pararea mea, decat cu un management unitar.
Pui intreprinderile pe picioare, cu finantare of course, dar daca nu ai controlul asupra lor (cel putin o perioada) se alege praful de ele, iar tu raspunzi...
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> GHIDUL APLICANTULUI Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum