Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

finantare reabilitare, modernizare si dotare sediu instituti

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> AUTORITATI PUBLICE LOCALE
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
dir-das
Nou venit

Data înscrierii: 01/Ian/1970

MesajTrimis: Vin Mar 16, 2012 12:59 pm    Titlul subiectului: finantare reabilitare, modernizare si dotare sediu instituti Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua,
Sunt nou pe aici
Vreau sa stiu daca sunt deschise linii de finantare pentru reabilitarea, modernizarea si dotarea unui spatiu in care ar urma sa functioneze o institutie publica aflata in subordinea consiliului local.
Va multumesc! Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MihaiPatrascu
Site Admin

Data înscrierii: 13/Iul/2009
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Mar 16, 2012 4:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asta e din seria "ziceti-mi si mie, ca mi-e lene sa ma documentez singur(a), desi desi poate imi figureaza printre atributiile de serviciu". Daca dvs. n-o faceti, cine ar putea sa o faca aici pe forum, in mod voluntar, adica rupandu-si din timpul propriu?

Noi pe aici discutam chestiuni mai aplicabile, mai la obiect. Adica, va documentati singur(a) care e optiunea potrivita, daca e deschis sau nu si apoi intrebati daca aveti nelamuriri despre linia de finantare care credeti ca vi se potriveste.
Sus
dir-das
Nou venit

MesajTrimis: Lun Mar 19, 2012 11:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mesaj moderator: mesajul dvs. incalca regulile 3-5, corolarul b) din regulamentul forumului nostru, mai precis mesajul dvs. este de tipul "b) [...] daca nu ai ceva bun (=placut pentru mine) de raspuns mai bine taci"

Prin urmare, mesajul dvs. a fost editat. Pe viitor, va rugam sa va ghidati dupa principiul ca veti primi mult mai usor raspunsul pe care-l asteptati daca mai intai aduceti un aport comunitatii prin participarea la discutii si daca aratati ca ati depus eforturi pe cont propriu, dar ati intalnit o problema pe care nu o puteti depasi singur(a).

Va reamintim ca, desi forumul nostru este o sursa buna de informare, noi nu avem pretentia a ne substitui surselor oficiale, deoarece comunitatea noastra se bazeaza numai pe voluntariat.
Sus
dir-das
Nou venit

MesajTrimis: Lun Mar 19, 2012 4:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mesaj moderator: Userul @dir-das este banat permanent, pentru incalcarea in mod repetat a regulii mentionata anterior.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> AUTORITATI PUBLICE LOCALE Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum