Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
Trimis: Mie Mar 21, 2007 10:32 am Titlul subiectului: Fonduri pentru IMM - brutarii
Salut!
Situatie - reprezentantii unei firme mici, o brutarie, vor sa se extinda si sa primeasca si certificat ISO 22000. S-au facut modernizari, si-au cumparat utilaje....Insa nu mai au bani pentru proiectul de consultanta si ar mai vrea eventual si ceva fonduri pentru mediu. ACUM!!!!
La ce tip de proiect s-ar incadra in momentul de fata? In afara de Fondurile Structurale la care s-ar incadra chiar in mai multe programe.
Multumesc mult.
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum Nu puteți vota în chestionarele din acest forum