Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

fonduri structurale pt. scoli

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> EDUCATIE, SOCIAL, SANATATE IN SECTORUL PUBLIC
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
zero
Nou venit

Data înscrierii: 04/Mar/2007
Locație: Iasi

MesajTrimis: Dum Mar 04, 2007 3:26 pm    Titlul subiectului: fonduri structurale pt. scoli Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua. Va rog daca se poate sa ma ajutati cu o informatie......putem obtine finantare pt.renovare scoala si creare baza de practica pe profilul liceului nostru? Nu stiu in ce axa si ce domeniu ne/am putea incadra.
adi_c
Dr. Honoris Causa

Data înscrierii: 09/Ian/2007
Locație: Petrosani

MesajTrimis: Dum Mar 04, 2007 7:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

S-a mai discutat subiectul. E recomandabil sa continuam discutia pe topicul deja deschis decat sa cream mai multe topicuri in paralel pe aceeasi tema.

http://www.fonduri-structurale.ro/forum/viewtopic.php?t=128
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zero
Nou venit

Data înscrierii: 04/Mar/2007
Locație: Iasi

MesajTrimis: Dum Mar 04, 2007 9:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

multumesc.
angela_ghrsm
Nou venit

Data înscrierii: 11/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Feb 12, 2008 7:49 pm    Titlul subiectului: proiect Răspunde cu citat (quote)

Am realizat un proiect pt axa prioritar?? 2.2 , am completat modelul vechi de cerere de finan??are, nu Â?tiu unde g??sesc un model de contract de parteneriat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
adi_c
Dr. Honoris Causa

MesajTrimis: Mar Feb 12, 2008 9:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Axa prioritara 2.2 din care program? Chiar e asa de greu sa precizezi? Pentru contractul de parteneriat nu exista un formular tipizat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
angela_ghrsm
Nou venit

MesajTrimis: Mie Feb 13, 2008 5:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Axa prioritar?? 2.2 din POSDRU. R??m??ne valabil?? cererea de finantare pe care am gasit-o ?Âźn prim??var?? ? sunt abonat?? la newsletter-ul fondurilor struct. , sper s?? m?? anuntati s?? depun cererea la timp.
Sus
adi_c
Dr. Honoris Causa

MesajTrimis: Mie Feb 13, 2008 11:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Draftul de cerere de finantare de asta primavara sigur a suferit mici modificari... Ar fi bine sa cauti ultima varianta sa nu ai surpize neplacute...
Sus
angela_ghrsm
Nou venit

MesajTrimis: Joi Feb 14, 2008 6:09 pm    Titlul subiectului: cerere Răspunde cu citat (quote)

v?? rog s??-mi dati un link sau s??-mi spuneti unde o g??sesc - cererea de finantare pt POSDRU axa 2.2 ! v?? multumesc.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> EDUCATIE, SOCIAL, SANATATE IN SECTORUL PUBLIC Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum