Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

Finantare IMM pt infrastructura si utuilitati?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> MEDIUL DE AFACERI
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
CiprianRusu
Nou venit

Data înscrierii: 11/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Mar 17, 2010 5:33 pm    Titlul subiectului: Finantare IMM pt infrastructura si utuilitati? Răspunde cu citat (quote)

Am cautat peste tot o posibilitate prin care un beneficiar privat poate obtine finantare pentru infrastructura si utilitati. Mai exact este vorba de un investitor care doreste construirea unui mare parc de agrement, situat la o anumita distanta de infrastructura rutierea si utilitati si dorim sa stim daca putem obtine finantare nerambursabila pt realizarea infrastructurii rutiere si a utilitatilor.

Va multumesc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MihaiPatrascu
Site Admin

Data înscrierii: 13/Iul/2009
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 17, 2010 5:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt date prea putine ca sa ne pronuntam. Eu pot sa raspund si "nu" si "da, posibil".
Sus
CiprianRusu
Nou venit

Data înscrierii: 11/Ian/2007

MesajTrimis: Joi Mar 18, 2010 10:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce informatii suplimentare ati mai avea nevoie?
Sus
MihaiPatrascu
Site Admin

Data înscrierii: 13/Iul/2009
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mar 18, 2010 10:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tot ce puteti spune despre proiect.

As mai adauga ca intrebarea dvs., cel putin din punctul meu de vedere, depaseste nivelul de comunicare care poate fi realizat pe un forum. Dupa cum prezentati dvs. situatia, cred ca este nevoie de o analiza-diagnostic a proiectului si a solicitantului, care cel mai corect este sa fie livrata sub forma de raport scris.

Daca doriti o evaluare realista este mai indicat sa contactati direct consultanti capabili sa va raspunda (cel mai probabil ca nu va fi o analiza gratuita).
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> MEDIUL DE AFACERI Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum