Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

Pos CCE Axa 4

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> MEDIU, ENERGII ALTERNATIVE
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
primarialuncadejos
Nou venit

Data înscrierii: 24/Feb/2010
Locație: Lunca de Jos

MesajTrimis: Joi Feb 25, 2010 2:28 pm    Titlul subiectului: Pos CCE Axa 4 Răspunde cu citat (quote)

Unde gasesc Ghidul solicitantului pentru POS CCE 4.4.2 ?
adi_c
Dr. Honoris Causa

Data înscrierii: 09/Ian/2007
Locație: Petrosani

MesajTrimis: Joi Feb 25, 2010 8:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

POS CCE 442???
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
primarialuncadejos
Nou venit

MesajTrimis: Vin Feb 26, 2010 1:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da pentru POS CCE Axa 4 , 4.2 , Unde gasesc ghidul solicitantului ...?
MihaiPatrascu
Site Admin

Data înscrierii: 13/Iul/2009
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Feb 26, 2010 1:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Desi mie nu-mi plac intrebari seci, fara detalii si care vor totul, ca si cum pe noi aici ne plateste statul ca sa lucram pentru binele boborului, hai sa fac un pustiu de bine si sa pun si eu o intrebare seaca:

Ati auzit de Autoritatea de Management pentru Programul OperaĂŸional Sectorial "CreÂșterea CompetitivitĂŁĂŸii Economice"?
Introduceti acest text in motorul dvs. de cautare favorit si veti gasi Ghidul atat de evaziv si de bine ascuns. Very Happy Azi nu dau linkuri, asta e prea usor de gasit. Very Happy

Daca faceti proiectul, nu uitati sa va amintiti de noi, care v-am aratat unde e Ghidul si sa ne spuneti si noua ce ati facut si mai ales cum ati reusit atat de repede sa-l depuneti. Asa, ca sa nu ne simtim ca raspundem fara nicio finalitate.

Si nu ma pot abtine sa nu mai pun o intrebare: ce vreti sa faceti cu Ghidul, daca timp de doua zile doar intrebati unde se gaseste, iar pana la incheierea sesiunii mai sunt 32 de zile?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
primarialuncadejos
Nou venit

MesajTrimis: Lun Mar 01, 2010 9:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu am gasit si am intrebat ..... SF si mai dparte ...... Multumesc .
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> MEDIU, ENERGII ALTERNATIVE Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum