Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

Valorificare curs "Manager de proiect"

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> SERVICII DE CONSULTANTA
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
smursa
Nou venit

Data înscrierii: 01/Ian/1970

MesajTrimis: Vin Ian 08, 2010 8:21 pm    Titlul subiectului: Valorificare curs "Manager de proiect" Răspunde cu citat (quote)

Am facut un curs de manager de proiect in speranta ca voi avea posibilitatea de a profesa intr-un domeniu care promitea si probabil ca mai promite. M-am orientat spre asa ceva bazandu-ma pe experienta mea manageriala de 20 de ani in domenii destul de pretentioase. Problema a aparut abia acum, cand am incercat sa vad cum as putea aplica ceva din ce am invatat. Daca cineva poate sa imi ofere posibilitatea de a imi pune in valoare cunostintele si experienta poate sa imi dea un semn la adresa de mail: smursa@yahoo.com sau tel. 0747049016. Cu siguranta nu va pierde nimic deoarece chiar imi doresc foarte mult sa reusesc in acest domeniu. Sunt o persoana dinamica, entuziasta si foarte rationala. Consilierea pe acest domeniu, al fondurilor structurale doresc sa o fac la modul cel mai profesionist. In consecinta, astept oferte.....va multumesc!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> SERVICII DE CONSULTANTA Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum