Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

Experienta similara

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> AUTORITATI PUBLICE LOCALE
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
CLANIROS
Junior

Data înscrierii: 25/Iul/2009

MesajTrimis: Sâm Iul 25, 2009 8:19 pm    Titlul subiectului: Experienta similara Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua,

Am si eu o mare nelamurire...am o situatie mai putin intalnita probabil...doresc sa particip la o licitatie publica ..normal se solicita experienta similara...am o asemenea experienta ..am 2 contracte din anul 2007 si 2008, insa activitatea care face obiectul experientei am autorizat-o conform art. 17 (Registrul Comertului), la punctul de lucru de abia in luna august 2008, ulterior prestarii serviciilor, am autorizate multe altele.... Mentionez ca in actul constitutiv e prevazut acel cod caen de la inceputul firmei ...intrebarea mea este pot participa la licitatie si prezenta contractele drept experienta similara???
Multumesc din suflet celui care stie sa-mi raspunda.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
geo_t
Expert

Data înscrierii: 11/Ian/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Iul 27, 2009 1:37 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, puteti daca activitatea este prevazuta in statutul firmei.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> AUTORITATI PUBLICE LOCALE Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum