Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

DECLARATIE DE ELIGIBILITATE

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> DIVERSE
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
PERSPECTIVES
Nou venit

Data înscrierii: 30/Iun/2009

MesajTrimis: Mar Iun 30, 2009 11:35 am    Titlul subiectului: DECLARATIE DE ELIGIBILITATE Răspunde cu citat (quote)

BUNA ZIUA, VA CONTACTAM DIN PARTEA UNEI FIRME DE CONSTRUCTII SI AM DORI SA AFLAM DE UNDE PUTEM GASI DECLARATIA DE ELIGIBILITATE PENTRU OFERTARE. AM DORI DE LA ACEASTA DECLATIE ANEXELE A, B, C, D, E IN FORMAT FRDS. VA MULTUMIM.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
geo_t
Expert

Data înscrierii: 11/Ian/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Iul 01, 2009 7:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai ati confundat programul. Va duceti la ANDZM sau pe site-ul acesteia.
adi_c
Dr. Honoris Causa

Data înscrierii: 09/Ian/2007
Locație: Petrosani

MesajTrimis: Joi Iul 02, 2009 8:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ANDZM-ul nu mai exista. Prin grija guvernului a fost desfiintat, pentru a face economii la buget...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
geo_t
Expert

Data înscrierii: 11/Ian/2007

MesajTrimis: Joi Iul 02, 2009 9:33 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sigur a preluat cineva activitatea...
erau proiecte in derulare, nu se poate...dar nu ma mai mira nimic.
MihaiPatrascu
Site Admin

Data înscrierii: 13/Iul/2009

MesajTrimis: Joi Iul 30, 2009 9:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cautati AgenĂŸia RomĂąnĂŁ pentru Dezvoltarea DurabilĂŁ a Zonelor Industriale (ARDDZI).
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> DIVERSE Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum