Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

Centru agrement turistic

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> AUTORITATI PUBLICE LOCALE
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mihaella9
Nou venit

Data înscrierii: 26/Mai/2009

MesajTrimis: Mar Mai 26, 2009 7:21 pm    Titlul subiectului: Centru agrement turistic Răspunde cu citat (quote)

Ar putea o comuna sa obtina finantare pentru un fel de centru de agrement turistic, un spatiu care sa permita si desfasurarea de evenimente, targuri, festivaluri, concursuri, etc, pe masura 322? Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
geo_t
Expert

Data înscrierii: 11/Ian/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mai 26, 2009 8:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da
ebi
Senior

Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie Mai 27, 2009 10:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

DeocamdatĂŁ cred cĂŁ NU pentru cĂŁ s-au terminat banii alocaĂŸi pĂźnĂŁ Ăźn 2013 Sad
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
mihaella9
Nou venit

Data înscrierii: 26/Mai/2009

MesajTrimis: Mie Mai 27, 2009 12:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar pe masura 313 Incurajarea activitatilor turistice?
Sunt total in ceata, de unde pot sa aflu pentru care masuri ince se mai dau bani?
Sus
geo_t
Expert

Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mai 27, 2009 6:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

de ce o induci in eroare. Nu s-au terminat pe 322, sesiunea incepe pe 15 iunie-teoretic - si probabil va tine 2 luni.
In cadrul unui proiect integrat un APL sau o ADI poate realiza pe langa lucrari de infrastructura de baza si alte investitii _ spatii de recreere, amenajare de targuri si piete in aer liber, spatii destinate spectacolelor, etc.
Ce vrea sa spuna ebi e ca va fi o concurenta mare pe suma ramasa, ca sunt deja proiecte depuse, ca proiectul trebuie sa fie complex nu doar un targ...
cpeacif
Nou venit

Data înscrierii: 01/Ian/1970

MesajTrimis: Mie Iun 03, 2009 7:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Probabil sfarsitul lui iulie inceput de sesiune Question .
Se duce si anul asta Wink
Concedii placute celor care reusesc sa le mai si faca.
Sus
razvan77
Nou venit

Data înscrierii: 30/Iun/2009
Locație: dr.tr.severin

MesajTrimis: Mar Iun 30, 2009 3:40 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

stie cineva daca POR,axa 5.2 este suspendata si daca da cand se reia?
Sus
SAB
Solicitant

Data înscrierii: 27/Mai/2009

MesajTrimis: Mar Iun 30, 2009 4:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E suspendat.
Din declaratiile autoritatilor se reia "spre sfarsitul lui iulie, nu mai tarziu de septembrie".
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> AUTORITATI PUBLICE LOCALE Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum