Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

model proiect

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> DIVERSE
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
allinutzza2901
Nou venit

Data înscrierii: 01/Ian/1970

MesajTrimis: Dum Mai 10, 2009 3:25 pm    Titlul subiectului: model proiect Răspunde cu citat (quote)

SAl
AS DORI , SA IMI SPUNETI DE UNDE POT LUA SI EU UN MODEL DE PROIECT PE POS, ORICARE DIN DOMENIILE DE INTERVENTIE.VREAU SA IVAT SA FAC SINGURA PROIECTE.VA MULTUMESC
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
adi_c
Dr. Honoris Causa

Data înscrierii: 09/Ian/2007
Locație: Petrosani

MesajTrimis: Dum Mai 10, 2009 5:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De ce "tipi" la noi?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
geo_t
Expert

Data înscrierii: 11/Ian/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mai 11, 2009 12:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multi ar dori modele... Din pacate asta nu se poate. Unii dintre noi am muncit mult sa invatam sa facem proiecte bune, de ce crezi ca suntem dispusi sa te invatam?
Gaseste o firma care doreste sa te ia colaboratoare/angajata si invata lucrand pe langa altii. Multi au inceput asa.
Daca iei un "model" cum zici tu, nu vei intelege nimic iar daca vei fi scoasa din el o vei lua "pe aratura".
Singurele modele pe care ti le recomand sunt oamenii care fac treaba cu pasiune.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> DIVERSE Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum