Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

Modernizarea unui centru de plasament

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> SERVICII DE CONSULTANTA
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
cristidu
Nou venit

Data înscrierii: 11/Ian/2007

MesajTrimis: Joi Feb 19, 2009 7:58 pm    Titlul subiectului: Modernizarea unui centru de plasament Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua,

sunt director la un centru de plasament. Am o fundatie care se ocupa de cresterea si educarea unor 10 copii si 3 studenti ( care au crescut in centru) . functionam din 1994

As dori o firma care sa ma ajute sa obtin fonduri pentru a moderniza centrul . Cred ca as avea nevoie de 800 000 euro.

Nu am luat niciodata fonduri nerambursabile. Asa ca nu am nici un fel de experienta in domeniu.

Multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
andreeactin
Solicitant

Data înscrierii: 01/Ian/1970

MesajTrimis: Joi Feb 19, 2009 8:20 pm    Titlul subiectului: buna ziua Răspunde cu citat (quote)

in legatura cu anuntul dumneavoastra o sa va rog sa-mi lasati un nr de tel si/sau o adresa de mail si va voi contacta pentru mai multe detalii. multumesc Andreea Constantin.
Sus
Silvana24
Nou venit

Data înscrierii: 01/Ian/1970

MesajTrimis: Vin Apr 03, 2009 2:27 pm    Titlul subiectului: buna ziua Răspunde cu citat (quote)

noi suntem o firma de consultanta din Brasov...asa ca daca mai este valabila cererea va rugam sa ne contactati la adresa de mail office@rural.ro sau sa aflati mai multe detalii la numarul de telefon 0268474479.
multumesc!
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> SERVICII DE CONSULTANTA Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum