Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

finantare implementare managementul riscului integrat

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> MEDIUL DE AFACERI
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
ioa_vatafu
Nou venit

Data înscrierii: 01/Ian/1970

MesajTrimis: Mar Noi 18, 2008 6:36 pm    Titlul subiectului: finantare implementare managementul riscului integrat Răspunde cu citat (quote)

Salut membrii acestui forum

As dori, daca imi puteti da, niste informatii pentru incadrare in axa, domeniu major de interventie. Vreau sa accesez fonduri structurale pt. implementare managementului riscului integrat la nivel de companie, pentru o entitate din compania Electrica. Este vorba de o societate de furnizare energie electrica (cea la care se incheie contractele si se platesc facturile, deci noi nu producem si nici nu trasportam curent electric). Societatea are 400 angajati, cifra de afaceri mare, profit etc.
Va rog frumos sa-mi spuneti daca societatea este eligibila si, daca da, la ce DMI o pot incadra. Din cate am citit eu, nu prea sunt optimista.

Va multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ebi
Senior

Data înscrierii: 11/Ian/2007
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Lun Dec 01, 2008 3:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

?Ćœn ce v?? priveÂ?te, s?Âźnt la fel de pesimist Â?i eu. Cred c?? sintagma "b??ie??i deÂ?tep??i" e incompatibil?? cu fondurile europene nerambursabile. Cel pu??in ?Âźn mintea consultan??ilor Â?i a altor aspiran??i la aceste fonduri. AÂ?a c??... nu v?? urez succes.
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
ioa_vatafu
Nou venit

Data înscrierii: 01/Ian/1970

MesajTrimis: Lun Dec 01, 2008 3:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc ebi pentru raspuns. Daca defularea asta te-a facut sa te simti mai bine si, mai ales, te va ajuta sa accesezi fonduri mai multe, e in regula. Altfel, nu vad de ce mi-ai aruncat, in mod gratuit, rautati. Spre deosebire de tine, eu iti doresc succese maxime. Am cerut doar o informatie, nu am atacat nicio persoana de pe acest forum.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ebi
Senior

Data înscrierii: 11/Ian/2007
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Lun Dec 01, 2008 3:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu e vorba de nicio r??utate. Am explicat doar de ce nu cred c?? ai Â?anse. Pe de alt?? parte, afacerile-s afaceri. S?¼nt convins c?? dac?? vom fi angaja??i de firma voastr??, vom face toate eforturile s?? v?? ob??inem o finan??are maxim?? - ?¼n primul r?¼nd ?¼n interesul (declarat) al vostru - dar de fapt al nostru... al tuturora Smile .
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> MEDIUL DE AFACERI Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum