Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

Cand incep depunerea dosarelor 2014?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> PERIOADA 2014-2020
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Iulianamunteanu
Nou venit

Data înscrierii: 23/Ian/2014

MesajTrimis: Joi Ian 23, 2014 12:35 am    Titlul subiectului: Cand incep depunerea dosarelor 2014? Răspunde cu citat (quote)

Buna, Cand incepe depunerea dosarelor pentru masurile 2014-2020? Parintii mei detin 16 bovine si anul trecut au accesat masura de 1500 euro, as vrea sa imi spuneti daca este posibil sa depunem dosar pentru masura cu cei 15.000 euro sau 60.000 euro din acest an. Multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MihaiPatrascu
Site Admin

Data înscrierii: 13/Iul/2009
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Ian 23, 2014 1:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca cel mai bine ar fi sa faceti si dvs., in calitate de potential beneficiar, presiuni asupra autoritatilor ca sa-si faca treaba si sa lanseze programele.

Adica, intrebati la Ministerul Agriculturii (la APDRP). Intrebati insistent, fara sa va sfiiti. Reveniti dupa un timp si intrebati din nou insistent.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> PERIOADA 2014-2020 Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum