Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

Finantari in Domeniul IT

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> E-ECONOMIE, DEZVOLTARE, CERCETARE, INOVARE
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Maxymum
Nou venit

Data înscrierii: 19/Feb/2010

MesajTrimis: Vin Feb 19, 2010 8:11 pm    Titlul subiectului: Finantari in Domeniul IT Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua, ma gandesc sa imi schimb activitatea la firma mea, cara a fost infiintata in 2006 si sa imi deschid un Service pentru calculatoare, Magazin Calculatoare si webdesign doresc sa stiu ce fonduri as putea accesa in domeniul IT.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
fciprian
Nou venit

Data înscrierii: 11/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Mar 02, 2010 4:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Programul Operational Regional, axa 4.3 Dezvoltarea microintreprinderilor. Activitati eligibile: service calculatoare si webdesign.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
matcoms
Nou venit

Data înscrierii: 29/Apr/2010

MesajTrimis: Joi Apr 29, 2010 8:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

stiti cumva si ce suma se poate oferi pentru aceasta activitate?
Sunt rambursabile sau nu fondurile?
Sus
fciprian
Nou venit

Data înscrierii: 11/Ian/2007

MesajTrimis: Vin Apr 30, 2010 8:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

matcoms a scris:
stiti cumva si ce suma se poate oferi pentru aceasta activitate?
Sunt rambursabile sau nu fondurile?

maxim 200.000 eur, reprezentand cel mult 70% din costurile eligibile ale unui proiect. Da, fondurile sunt ne4rambursabile.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
alexandra_man
Nou venit

Data înscrierii: 04/Dec/2013

MesajTrimis: Mie Dec 04, 2013 11:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fciprian a scris:
Programul Operational Regional, axa 4.3 Dezvoltarea microintreprinderilor. Activitati eligibile: service calculatoare si webdesign.

Buna ziua,
Stiu ca mesajul de mai sus e din 2010, dar sint nou pe aici si as vrea sa stiu daca programul operational mai este valabil si in 2014. M-ar interesa sa imi deschid si eu un Service pentru calculatoare, Magazin Calculatoare second hand si am nevoie de fonduri.
Multumesc
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> E-ECONOMIE, DEZVOLTARE, CERCETARE, INOVARE Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum