Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

Ajutor lucrare disertatie

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> DIVERSE
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
MAM
Nou venit

Data înscrierii: 29/Mai/2013

MesajTrimis: Joi Mai 30, 2013 12:02 am    Titlul subiectului: Ajutor lucrare disertatie Răspunde cu citat (quote)

Buna seara,

Ma poate ajuta cineva cu un material referitor la procedurile de audit care trebuie urmate in cadrul unui proiect finantat POS CCE? Sunt in mare impas pentru elaborarea studiului de caz pentru lucrarea mea de disertatie care se numeste "Auditarea derularii proiectelor finantate prin fonduri europene". Stiu ca pe internet sunt multe materiale insa am nevoie de ceva concet, cat mai aproape de practica.
Conform discutiilor purtate cu coordonatorul meu, trebuie sa urmaresc auditarea la nivel de proceduri + diferentele dintre un raport de audit finaciar (normal) si unul pt un proiect finantat prin fonduri UE.

Cu multumiri,
Un mic invatacel Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> DIVERSE Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum