Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

Tinichigerie si vopsitorie auto - mediul rural

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> MEDIUL DE AFACERI
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
George Capalb
Nou venit

Data înscrierii: 18/Dec/2012

MesajTrimis: Mar Dec 18, 2012 2:00 am    Titlul subiectului: Tinichigerie si vopsitorie auto - mediul rural Răspunde cu citat (quote)

Va Salut! Numele meu este Capalb George ,am 25 de ani si sunt foarte interesat de deschiderea in mediul rural al unui atelier de tinichigerie si vopsitorie auto, finantat din fonduri europene!Am domiciliul in mediul rural,detin terenul,sunt calificat in domeniul acesta, insa nu stiu daca pentru 2013 mai se poate realiza proiectul si de asemenea modul in care trebuie facut! precizez ca momentan nu am firma deschisa, acest lucru nefiind o problema din privinta mea!

Astept opinii si foarte multe sfaturi!

Multumesc!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
geo_t
Expert

Data înscrierii: 11/Ian/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Dec 20, 2012 12:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Deocamdata fonduri nu prea mai sunt. Totusi pentru a avea un avantaj atunci cand vor fi noi transe de finantare (2013) ar fi bine sa faci o firma pe care sa faci ceva activitate. Poti incepe cu activitatile de tinichigere si reparatii pe care le executi deja (cred ca ai ceva clienti daca vrei sa-ti faci un atelier) ca sa se vada activitatea.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> MEDIUL DE AFACERI Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum