Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

Sesiuni depunere Masura 313

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> FONDURI PENTRU AGRICULTURA, DEZVOLTARE RURALA, TURISM RURAL
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
serbanpipo
Nou venit

Data înscrierii: 01/Ian/1970

MesajTrimis: Mar Mai 08, 2012 4:08 pm    Titlul subiectului: Sesiuni depunere Masura 313 Răspunde cu citat (quote)

buna ziua!ma intereseaza daca stie cineva daca mai exista sesiune de depunere pt masura 3 1 3.in caz ca da,as dori si eu sa stiu cand este.multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MihaiPatrascu
Site Admin

Data înscrierii: 13/Iul/2009
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mai 08, 2012 5:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ca de obicei, eu nu stiu o sursa mai buna decat cea oficiala: http://www.apdrp.ro/uploads/docs/Anunturi%20licitatie/Calendar_si_alocari_sesiuni_2012_rev_actual_aprilie.pdf
Sus
serbanpipo
Nou venit

Data înscrierii: 01/Ian/1970

MesajTrimis: Mie Mai 09, 2012 9:25 am    Titlul subiectului: sesiuni depunere masura 3.1.3 Răspunde cu citat (quote)

Multumesc pt raspuns.Calendarul acela l-am vazut si eu.Din cele vazute inteleg ca pe anul 2012 nu mai sunt alte sesiuni.Ceea ce ma intereseaza este daca pe 2013 mai exista sesiuni de depunere.Doresc sa stiu mai din timp,pt ca sesiunea din aprilie-mai 2012 a fost anuntata tarziu dupa parerea mea,asa ca nu am avut timpul necesar pt a pregati proiectul.Din cate stiu in anii anteriori erau 2 sesiuni pe an,anuntate din timp(din pacate ,cuma fost anul trecut,sesiunea din toamna a fost amanata,dar nu s-a anuntat clar cand va fi reluata).Ma intereseaza acestea pt ca sa stiu daca mai are rost sa investesc timp si bani in proiectare si obtinere de avize.Multumesc
Sus
MihaiPatrascu
Site Admin

Data înscrierii: 13/Iul/2009
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mai 09, 2012 9:41 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Calendarul acela a fost publicat in decembrie 2011. 4 luni si jumatate nu e chiar atat de putin. Cand s-a amanat sesiunea din toamna, anuntul a fost ca va fi reprogramata in anul urmator. Sesiunea anterioara fusese initial planificata prin septembrie, anuntul de amanare parca a fost prin august, deci alte 4 luni.

In dreptul sumei sunt trei stelute (adica asa: ***). In subsolul paginii scrie ce inseamna cele 3 stelute.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> FONDURI PENTRU AGRICULTURA, DEZVOLTARE RURALA, TURISM RURAL Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum