Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

Economia sociala

Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> SUBIECTE CONEXE RELEVANTE
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
centrulderesursegalati
Nou venit

Data înscrierii: 01/Ian/1970
Locație: Galati

MesajTrimis: Mar Mar 29, 2011 11:23 am    Titlul subiectului: Economia sociala Răspunde cu citat (quote)

Multe persoane nu stiu despre ce este vorba in economia sociala si cu ce se mananca. Poate imi veti oferi mai multe detalii, ca la randul meu sa pot invata pe altii. Am cateva site-uri care m-au ajutat, le-am pus in semnatura, daca mai aveti si alte ideei, le astept cu cea mai mare placere. O zi buna.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
MihaiPatrascu
Site Admin

Data înscrierii: 13/Iul/2009
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mar 29, 2011 1:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Va atrag atentia asupra unui punct din regulamentul nostru:
Cod:
Cu scopul de a preveni link-spamul, pentru conturile de utilizator create începând cu data de 11 ianuarie 2011 sau pentru conturile de utilizator create anterior acestei date, dar care până la data de 10 ianuarie 2011 (inclusiv) nu au mesaje postate, este permisă inserarea de linkuri active în semnătură numai după atingerea unui număr de cel puțin 7 mesaje postate pe forum, la alte rubrici decât cea de cereri și oferte. Utilizatorilor care nu respectă această regulă le vor fi editate semnăturile din oficiu

Intrucat aceasta este a doua atentionare pe care sunt nevoit sa vi-o trimit, pe aceeasi tema, va rog sa faceti tot ce tine de dvs. asfel incat sa respectati regulamentul nostru. In caz contrar, cu regret ma voi vedea nevoit sa va blochez accesul.
Va multumesc!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> SUBIECTE CONEXE RELEVANTE Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum