Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

SALA FIDNES

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> MEDIUL DE AFACERI
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
camelia.amzoiu
Vizitator

MesajTrimis: Vin Iun 18, 2010 3:35 pm    Titlul subiectului: SALA FIDNES Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua
Asi dori sa realizez o investitie intr-o sala fitnes Nu stiu daca sunt fondurii nerambursabile pentru asa ceva
Asi dori sa stiu daca sunt fonduri nerambursabile 100%
Sper ca ma puteti ajuta
Va multumesc
Sus
ralucateo
Nou venit

Data înscrierii: 01/Ian/1970

MesajTrimis: Vin Iul 23, 2010 10:25 am    Titlul subiectului: sala fitness Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua
Finantare nerambursabila 100% se acorda de obicei doar institutiilor publice dar mai nou exista si o exceptie in cadrul POR care v-ar permite sa beneficiati de rambursare integrala. Dupa parerea mea, puteti dota o sala de fitness in cadrul acelei operatiuni dar trebuie analizate si celelalte criterii de eligibilitate in functie de profilul dumneavoastra.

Raluca Teodor
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dds
Nou venit

Data înscrierii: 01/Ian/1970

MesajTrimis: Mar Oct 19, 2010 10:57 am    Titlul subiectului: Atentie, insa Răspunde cu citat (quote)

Presupun ca e vorba de o sala de fitness. Faptul ca nu cunoasteti nici macar denumirea corecta a business-ului in care doriti sa intrati ridica numeroase semne de intrebare.

Mesaj de la moderator: am rugamintea sa va limitati la comentarii legate de fondul problemei si sa considerati forma de exprimare o chestiune secundara. As fi putut accepta sa comentati forma de exprimare daca aduceati si un comentariu pe subiectul problemei, dar lipseste tocmai partea legata de fonduri nerambursabile sau alte aspecte tehnice / de business / etc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> MEDIUL DE AFACERI Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum