Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

AXA CCE 3

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> E-ECONOMIE, DEZVOLTARE, CERCETARE, INOVARE
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
camelia.amzoiu
Vizitator

MesajTrimis: Vin Iun 18, 2010 7:10 pm    Titlul subiectului: AXA CCE 3 Răspunde cu citat (quote)

SUNA LA TOATA LUMEA
Poate cineva sa-mi apuna daca s-a dat drumu la masura 3.3.2. dinaxa CCE 3
Sus
MihaiPatrascu
Site Admin

Data înscrierii: 13/Iul/2009
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Iun 18, 2010 7:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si mesajul acesta si cel anterior, cu sala fidnes, sunt ortografiate intr-un mod foarte amuzant.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
camelia.amzoiu
Vizitator

MesajTrimis: Dum Iun 20, 2010 4:38 pm    Titlul subiectului: AXA CCE 3 Răspunde cu citat (quote)

Recunosc ca nu m-am exprimat corect dar asi vrea sa stiu daca se pot depune proiecte pentru AXA 3 DMI3 2 sau DMI 31
Am accesat saitul teu dar nu stiu cita credibilitate sa-i dau
Sus
MihaiPatrascu
Site Admin

Data înscrierii: 13/Iul/2009
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum Iun 20, 2010 4:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca nu crezi ce scrie la mine pe site, atunci nu vad ce motiv ai avea sa crezi ce as scrie eu aici. Deci ce rost ar avea sa-ti raspund?

In continuare ramane amuzanta ortografia. Smile Trebuie sa fac mentiunea ca dosarele de solicitare a finantarii este bine sa fie intocmite in conformitate cu regulile ortografice ale limbii romane. Smile

Ultima modificare efectuată de către MihaiPatrascu la Vin Sep 17, 2010 12:22 am, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
camelia.amzoiu
Vizitator

MesajTrimis: Dum Iun 20, 2010 4:54 pm    Titlul subiectului: AXA CCE 3 Răspunde cu citat (quote)

Am gasit pe saitul oficial ce cautam ori cum multumesc m-a ajutat mult si saitul tau
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> E-ECONOMIE, DEZVOLTARE, CERCETARE, INOVARE Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum