Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

Impaduriri de terenuri agricole

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> AGRICULTURA (EXCLUSIV AGROTURISM)
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
solovastru
Solicitant

Data înscrierii: 11/Ian/2007

MesajTrimis: Vin Ian 12, 2007 4:39 pm    Titlul subiectului: Impaduriri de terenuri agricole Răspunde cu citat (quote)

Am citit undeva, insa am pierdut respectiva sursa, ca incepand cu acest an se vor acorda fonduri structurale pentru investitii de tip: impaduriri de terenuri agricole, cu o subventie de 5.000 Euro / hectar.

Ma poate ajuta cineva cu mai multe detalii, fiindca cei de la Directia agricola sunt in plop.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
daffy
Solicitant

Data înscrierii: 11/Apr/2007
Locație: Cluj

MesajTrimis: Mie Apr 11, 2007 12:41 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu stiu ca a fost un program anul trecut pa SAPARD , dar nu stiu dac as-a derulat sau nu
Sus
ritaeniko
Solicitant

MesajTrimis: Lun Iul 30, 2007 12:16 pm    Titlul subiectului: impaduriri Răspunde cu citat (quote)

vor fi fonduri in cadrul FEADR , Axa II , masura 221-Prima impadurire a terenurilor agricole si masura 223-Prima impadurire a terenurilor neagricole.
Very Happy
Sus
solovastru
Solicitant

MesajTrimis: Sâm Sep 15, 2007 7:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se mai stie ceva de posibilitatea aderarii la astfel de fonduri? Cam pe cand va fi startul in aceasta axa?
Sus
exaulter
Nou venit

Data înscrierii: 15/Oct/2007

MesajTrimis: Lun Oct 15, 2007 2:15 am    Titlul subiectului: impaduriri Răspunde cu citat (quote)

chestia asta ma intereseaza si pe mine. ceva informatii se pot oferi? am auzit intamplator la cineva(agronom). am auzit si niste initiale dar nu imi amintesc.
Sus
merryfermier
Solicitant

MesajTrimis: Dum Ian 13, 2008 7:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si pe mine ma intereseaza aceast subiect,mai cu seama ca eu am auzit si ca se vor da bani (anual) 5 ani dupa infiintare pt.intretinere,dupa 10 ani cu posibilitatea de exploatare in scopul de a construi. Question
Daca cineva este mai in tema tare v-as ruga sa postati ceva palpabil.
Sus
butuc_george83
Nou venit

Data înscrierii: 26/Apr/2010
Locație: Bacau

MesajTrimis: Lun Apr 26, 2010 4:18 pm    Titlul subiectului: despre impaduriri si proecte Răspunde cu citat (quote)

Ma ocup cu elaborarea proectelor si sa stiti ca banii se dau, doar ca de multe ori ne ingropam in birocratie, dar..... poate se vor schimba lucrurile si v-a merge mai bine de acum inainte... Smile
MihaiPatrascu
Site Admin

Data înscrierii: 13/Iul/2009
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Apr 26, 2010 4:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

"V-a", "proecte"... In ziua de azi toata lumea ajunge consultant. Pacat, mie uneori mi-e jena sa fiu bagat in aceeasi oala.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> AGRICULTURA (EXCLUSIV AGROTURISM) Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum