Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

Consultanta Fonduri Europene

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> SERVICII DE CONSULTANTA
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
horeabortan
Nou venit

Data înscrierii: 30/Apr/2009
Locație: Sibiu

MesajTrimis: Joi Apr 30, 2009 2:07 am    Titlul subiectului: Consultanta Fonduri Europene Răspunde cu citat (quote)

Firma de consultanta in afaceri si management, specializati in problematica fondurilor europene, acordam asistenta in scrierea si implementarea proiectelor.
Pentru mai multe relatii va stam la dispozitie.

Horea BORTAN
General Manager

SIBIU
Bdul. Vasile Milea, bl. 11A/12, cod postal 550.331, jud. Sibiu
Mob: 0040-741-218.523,
horea.bortan@eurotrainer.ro

Ultima modificare efectuată de către horeabortan la Joi Apr 08, 2010 10:21 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
fondurile-europene
Nou venit

Data înscrierii: 08/Apr/2010

MesajTrimis: Joi Apr 08, 2010 2:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am verificat site-ul Dvs si vad ca nu mai este activ ... am o cunostinta in zona Sibiu ce doreste asistenta in realizarea unui proiect in mediul rural. Inainte de a-i oferi datele Dvs de contact doresc sa aflu daca aveti o minima experienta in elaborarea de proiecte cu finantare din fonduri europene sau alte surse de finantare nerambursabila
horeabortan
Nou venit

Data înscrierii: 30/Apr/2009
Locație: Sibiu

MesajTrimis: Joi Apr 08, 2010 4:26 pm    Titlul subiectului: Raspuns mesaj Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua.

Intr-adevar, site-ul nu mai este activ. Este in lucru o alta varianta a site-ului - mai mult nu prea stiu, am un consultant care se ocupa de treaba asta. Ma pricep doar la operare PC.
Daca doriti, pot sa va trimit referinte mai detaliate despre experienta. Lucrez in domeniu din 2002, am mai multe proiecte finantate (IMM, ONG, APL), sustin si cursuri de formare profesionala (Management de Proiect, Expert Achizitii Publice, Managementul Riscului), sunt membru in cadrul Asociatei Eurotrainer Bucuresti, www.eurotrainer.ro
Cel mai simplu in acest moment este contactul telefonic la 0741218523 sau la mailul horea.bortan@eurotrainer.ro
Multumesc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> SERVICII DE CONSULTANTA Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum