Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

Clinica

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> EDUCATIE, SOCIAL, SANATATE IN SECTORUL PUBLIC
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Andrei13
Nou venit

Data înscrierii: 01/Ian/1970

MesajTrimis: Lun Apr 27, 2009 10:24 pm    Titlul subiectului: Clinica Răspunde cu citat (quote)

as dori sa deschid o clinica,dar nu stiu exact ce trebuie sa fac si de ce am nevoie,cum pot sa ajung la o finantare pt proiectul meu??
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
geo_t
Expert

Data înscrierii: 11/Ian/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Apr 28, 2009 4:57 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

V-ati incadra in POR, AP4, DMI 4.3 - sprijin pentru dezvoltarea microintreprinderilor.
CAEN - SecĂŸiunea Q - SĂŁnĂŁtate Âși asistenĂŸĂŁ socialĂŁ
86XX ActivitĂŁĂŸi referitoare la sĂŁnĂŁtatea umanĂŁ
87XX Servicii combinate de Ăźngrijire medicalĂŁ
Valoarea proiectului - max. 500 mii euro cu o cota de cofinantare de minim 30%.
Conditia - sa aveti microintreprindere infiintata si cu activitate de minim un an fiscal integral.

Cititi cu atentie ghidul (http://www.inforegio.ro/) si dati telefoane pentru informatii suplimentare la ADR (http://www.inforegio.ro/index.php?page=LINKS), eventual o vizita.
Succes.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> EDUCATIE, SOCIAL, SANATATE IN SECTORUL PUBLIC Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum