Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

De minimis

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> PROGRAME GUVERNAMENTALE
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Telisca
Nou venit

Data înscrierii: 03/Apr/2009

MesajTrimis: Vin Apr 03, 2009 9:54 pm    Titlul subiectului: De minimis Răspunde cu citat (quote)

Sa-mi raspunda cineva ce documente sunt necesare pentru ca o intreprindere sa poata accesa ajutoare de minimis conform H.G. nr.1164/2007.Totodata vreau sa stiu adresa exacta unde se trimite cererea.Cererea care se intocmeste este tip si unde se poate gasi?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
adi_c
Dr. Honoris Causa

Data înscrierii: 09/Ian/2007
Locație: Petrosani

MesajTrimis: Sâm Apr 04, 2009 9:39 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce ton imperativ, bine ca nu ne-ai dat si un termen limita pana la care sa ne executam...

P.S. Fiecare subforum are un topic (primul pe lista) intitulat "De retinut", l-ai citit? Avand in vedre numele dat topicul deschis de tine banuiesc ca nu.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
geo_t
Expert

Data înscrierii: 11/Ian/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm Apr 04, 2009 4:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

... mi-ai luat vorba din gura Evil or Very Mad
Oare lumea stie ca noi nu suntem nici platiti nici obligati sa scriem pe aici ci o facem din dorinta de a ajuta? Un simplu "as dori" sau "va rog" ar fi schimbat multe...
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> PROGRAME GUVERNAMENTALE Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum