Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

sper sa gasesc ajutor aici (dezvoltare atelier service auto)

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> MEDIUL DE AFACERI
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
soci_msv
Nou venit

Data înscrierii: 02/Feb/2008

MesajTrimis: Sâm Feb 02, 2008 9:42 pm    Titlul subiectului: sper sa gasesc ajutor aici (dezvoltare atelier service auto) Răspunde cu citat (quote)

Buna seara.
Am si eu un service auto...este dotat bine...dar anul trecut au fost date niste fonduri pt dezvoltare...mai sunt fonduri de genul acesta si in acest an...?
Multumesc Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
adi_c
Dr. Honoris Causa

Data înscrierii: 09/Ian/2007
Locație: Petrosani

MesajTrimis: Sâm Feb 02, 2008 11:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Firma ta intra la grupa microintreprinderi? Adica ai sub 9 angajati si cifra de afaceri pe anul precedent sub 2 milioane euro echivalent in lei?

Care este cuantumul fondurilor de care ai beneficiat anul trecut? In ultimii trei ani ai benediciat si de alte fonduri in afara de cele de anul trecut?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Frida
Nou venit

Data înscrierii: 25/Noi/2008

MesajTrimis: Mie Dec 10, 2008 2:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am si eu o firma, infiintata acum 5 luni, si are 3 angajati. Stie cineva cum as putea sa obtin fonduri pentru o spalatorie auto automata+service auto?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
adi_c
Dr. Honoris Causa

Data înscrierii: 09/Ian/2007
Locație: Petrosani

MesajTrimis: Joi Dec 11, 2008 8:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Firma ta va putea fi eligibila pe masura 4.3 din POR, insa abia dupa ce va avea un an de activitate (fara pierderi).
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> MEDIUL DE AFACERI Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum