Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

Ghiduri supuse consult??rii publice

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> E-ECONOMIE, DEZVOLTARE, CERCETARE, INOVARE
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
ebi
Senior

Data înscrierii: 11/Ian/2007
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie Oct 17, 2007 1:54 pm    Titlul subiectului: Ghiduri supuse consult??rii publice Răspunde cu citat (quote)

Acum avem o baz?? de discutii mai temeinic??:
http://www.fonduri-structurale.ro/article_files/Ghid_311_PO_Competitivitate.rar
http://www.fonduri-structurale.ro/article_files/Ghid_331_POS_Competitivitate.rar
http://www.fonduri-structurale.ro/article_files/Ghid_332_POS_Competitivitate.rar
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
florinstefan1964
Solicitant

Data înscrierii: 11/Ian/2007

MesajTrimis: Joi Oct 18, 2007 8:37 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am citit primul ghid si am dedus (dar nu sunt sigur!) ca o scoala ar putea aplica pentru:
Domeniul Major de Interven??ie 1 „Sustinerea utilizarii tehnologiei informatiei Â?i comunica??iilor ”
Operatiunea 3.1.1 Sprijinirea accesului la broadband Â?i la serviciile conexe
Este adevarat? Merita sa ma apuc de scris un proiect?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
adi_c
Dr. Honoris Causa

Data înscrierii: 09/Ian/2007
Locație: Petrosani

MesajTrimis: Joi Oct 18, 2007 11:22 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Domeniul Major de Interven??ie 1 „Sustinerea utilizarii tehnologiei informatiei Â?i comunica??iilor ”
Operatiunea 3.1.1 Sprijinirea accesului la broadband Â?i la serviciile conexe

Solicitanti eligibili sunt doar IMM-urile.

Descarca primul din linkurile postate mai sus de Ebi, si de acolo citeste Ghidul solicitantului.

Pentru a vedea domeniile pentru care scoala poate fi aplicant eligibl, foloseste instrumentul "Ghid de finantare" de pe site (trebuie sa te autentifici ca si utilizator in prealabil).
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> E-ECONOMIE, DEZVOLTARE, CERCETARE, INOVARE Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum