Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

societati cu capital privat

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> ACHIZITII PUBLICE
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
larioni
Nou venit

Data înscrierii: 15/Apr/2008

MesajTrimis: Mar Apr 15, 2008 7:29 pm    Titlul subiectului: societati cu capital privat Răspunde cu citat (quote)

In ce conditii societatile cu capital privat trebuie sa achizitioneze lucrari de exemplu, dupa OUG 34...lucrarea respectiva este finantata si din fonduri structurale?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
geo_t
Expert

Data înscrierii: 11/Ian/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm Apr 19, 2008 1:59 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fara sa va suparati pe mine, daca ati fi avut macar curiozitatea sa va uitati pe forum ati fi vazut ca mai jos gaseati raspuns la intrebare.
Daca dvs. nu gasiti timp sa va informati si considerati ca noi care, dupa cum se vede, avem si alte preocupari, suntem datori sa va raspundem la orice intrebare pusa de 100 de ori pe parcursul derularii firelor de discutii atunci, sincer, nu meritati osteneala.
Scuze daca am fost prea acida dar atata timp cat aveti o afacere cred ca e cazul sa stiti sa cautati nu sa stresati pe altii cu intrebari la care daca v-ati fi dat putin osteneala ati fi gasit raspuns.
Uff!
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> ACHIZITII PUBLICE Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum