Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

Planta medicinala-Lavanda

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> AGRICULTURA (EXCLUSIV AGROTURISM)
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
cornelneb
Nou venit

Data înscrierii: 06/Iun/2013

MesajTrimis: Dum Iun 09, 2013 11:04 am    Titlul subiectului: Planta medicinala-Lavanda Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua!Se pot obtine fonduri pentru plante medicinale,in speta lavanda?multumesc

M-am grabit si in loc de LEVANDA (levantica)am scris lavanda.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
katelara
Nou venit

Data înscrierii: 31/Ian/2014

MesajTrimis: Vin Ian 31, 2014 2:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am si eu o intrebare referitoare la fondurile europene nerambursabile. As vrea sa imi fac o ferma de vipere si ma intrebam daca exista fonduri pentru asa ceva si daca exista cum as putea sa le accesez. Cine imi poate oferi orice fel de informatie este binevenit. Multumesc !
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> AGRICULTURA (EXCLUSIV AGROTURISM) Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum