Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

ciupercarie cluj

Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> AGRICULTURA (EXCLUSIV AGROTURISM)
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Kinga Juhos
Nou venit

Data înscrierii: 13/Noi/2011
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Lun Noi 14, 2011 12:27 am    Titlul subiectului: ciupercarie cluj Răspunde cu citat (quote)

buna ziua,
ma numesc Kinga si am 24 de ani. eu si parinitii mei ne gandim sa facem un proiect pentru infiintarea unei cipercarii. conform agentiei care ne ajuta cu proiectul, "totul va fi bine"
eu as vrea totusi sa stiu ce riscuri imi asum. cam cat timp dureaza pana se ramburseaza banii? este posibil ca sa se semneze contractul, sa incep lucrarile si sa nu primesc banii - desi toate merg conform planului?
ce se intampla daca - din motive obiective, de ex. criza financiara se adanceste, concurenta e prea mare, etc. - proiectul nu se va desfasura conform planului? trebuie sa returnez banii?
am multe intrebari si emotii.
aastept raspunsul Dvs.
Cu multumiri,
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
MihaiPatrascu
Site Admin

Data înscrierii: 13/Iul/2009
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Noi 14, 2011 1:42 pm    Titlul subiectului: Re: ciupercarie cluj Răspunde cu citat (quote)

Kinga Juhos a scris:
buna ziua,
conform agentiei care ne ajuta cu proiectul, "totul va fi bine"

Presupun ca exista o obligatie contractuala a acelei "agentii" sa va lamureasca toate aceste necunoscute. Se intelege ca platiti aceste servicii.
Nu este fair-play nici fata de noi, dar nici fata de ei, sa va interesati "pe la spate". Nu este fair-play fata de noi pentru ca deja platiti undeva aceste sfaturi, iar fata de ei nu este fair-play pentru ca daca aveti suspiciuni, este bine sa le discutati pe fata.

Avem mai multe threaduri despre ciupercarii aici, cel pe care s-a scris cel mai recent fiind aici: http://www.fonduri-structurale.ro/forum/viewtopic.php?t=627

Nu este necesar inca un thread pe aceasta tema, asa ca discutia de fata se inchide si va rog sa continuati pe threadul pe care vi l-am indicat sau pe altul unde considerati ca se incadreaza mai bine situatia dvs.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> AGRICULTURA (EXCLUSIV AGROTURISM) Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum