Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

masura 141

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> AGRICULTURA (EXCLUSIV AGROTURISM)
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mva
Nou venit

Data înscrierii: 06/Oct/2011

MesajTrimis: Joi Oct 06, 2011 12:19 pm    Titlul subiectului: masura 141 Răspunde cu citat (quote)

salut, vreau sa obtin fondul prin masura 141, dar nu stiu daca se poate in situatia mea.... deci tatal meu a obtinut acest fond pt stupi si doresc si eu acest lucru, problema ar fi daca se poate sa`mi concesioneze el o parte din teren pt acest lucru, am alti stupi dar pe pamantul lui si nu stiu daca se poate sa`mi concesioneze avand in vedere ca el a declarat ca tine acei stupi pe acel teren!
multumesc!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
geo_t
Expert

Data înscrierii: 11/Ian/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm Oct 08, 2011 3:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu mai ai alt teren? Daca in cererea de finantare si proiect a facut investitii pe ACEL teren nu poti sa-l folosesti.
Daca investitia este pe o parte din teren atunci poti face acte de concesiune sau inchiriere sau orice alta forma de transmitere (chiar donatie).
Daca stupii pe care i-a luat el prin finantare sunt cei pe care ti-i da tie poti sa zici pas. Sti ca trebuie sa pastreze investitia minim 5 ani.
Trebuie sa ne dai mai multe amanunte sa te putem ajuta. E mai sensibil subiectul.
Teoretic poti si tu sa obtii finantare.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> AGRICULTURA (EXCLUSIV AGROTURISM) Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum