Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

Discutiile de pe forum

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> PROBLEME FORUM
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
blu vision
Nou venit

Data înscrierii: 01/Ian/1970
Locație: Nord-Vest

MesajTrimis: Sâm Noi 13, 2010 5:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mda vad ca ati sters mesajul meu prin care v-am raspuns. Corect era sa stergeti toata discutia dintre noi, daca tot v-ati pus pe editat.

Pana la urma nu i-a raspuns nimeni d-lui zucurudumba la intrebare. Acest forum ne ajuta putin spre deloc, nu am putea face cumva sa revigoram putin discutiile?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MihaiPatrascu
Site Admin

Data înscrierii: 13/Iul/2009
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum Noi 14, 2010 1:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca vreti sa revigorati discutiile, intrati mai des pe forum si postati mesaje. Smile
Sus
blu vision
Vizitator

MesajTrimis: Dum Noi 14, 2010 9:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mesaj de la moderator:
1. Interventia dvs. incalca pct. 5 al addendumului la regulamentul forumului de aici: http://www.fonduri-structurale.ro/forum/viewtopic.php?t=411, respectiv se constituie in atac la persoana altui user.
Va reamintesc ca pe acest forum sunt puternic incurajate combaterea ideilor, dar nu sunt permise atacurile la persoane. Daca aveti o disputa cu caracter personal cu un alt user, singura modalitate de a o transa este prin mesaj privat.
De asemenea, sunteti rugat sa aveti in vedere lamuririle 2), 3) si 4) de pe topicul mentionat si sa verificati daca mesajele dvs. sunt in concordanta cu politica generala descrisa acolo.
2. Interventia dvs. nu are nicio legatura cu subiectul discutiei de pe acest topic. Daca doriti sa discutati despre forum, sunteti invitat in aria corespunzatoare: http://www.fonduri-structurale.ro/forum/viewforum.php?f=18
3. Va readresez aceeasi invitatie: daca doriti revigorarea discutiilor, POSTATI MESAJE pe subiectul acestui forum, nu doar asteptati raspunsurile celorlalti; va rog aveti insa in vedere ca respectarea regulamentului nu este optionala.
Sus
MihaiPatrascu
Site Admin

MesajTrimis: Lun Noi 15, 2010 1:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am separat mesele recente de topicul initial, cu care incepusera sa nu mai aiba legatura si le-am mutat aici, unde isi au locul astfel de discutii.

Dati-i drumul cu plangeri, insa va rog sa aveti in vedere doua aspecte:

1) Tehnic: respectati regulamentul! - aveti link mai sus

2) De ordin personal, doar de la mine: dvs., userul vechi @one consult si mai nou @blu vision, aveti (deocamdata) o contributie modesta spre minima la continutul forumului. Eu (eu personal, nu moderator sau alta functiune oficiala) consider ca e bine ca mai intai sa oferi (macar un minim acolo, nu cine stie ce) comunitatii si mai apoi sa te burzulesti ca nimeni nu iti raspunde asa cum ti-ai dori. Prin urmare, va invit sa acumulati cat mai multe mesaje relevante postate!

In urma rugamintii mai vechi, v-am redenumit userul one consult in blu vision si am sters userul blu vision creat de dvs. pe 13 nov. 2010.
Sus
andreeadvb
Nou venit

MesajTrimis: Lun Iun 06, 2011 7:35 pm    Titlul subiectului: nereguli proiect Răspunde cu citat (quote)

buna. nu prea am citit ce s-a scris pe forum si sincer cred ca subiectul meu nici nu o sa aiba vreo legatura cu acestea. din lipsa de timp si rabdare, am rasfoit capitolele forumlui si aici am crezut de cuviinta sa scriu. asa ca... scuze daca deranjez.

lucrez din septembrie intr-un proiect AMPOSDRU. tot din aceasta luna eu nu mi-am luat salariul. incerc sa fiu mai explicita.
In proiect sunt 3 parteneri: Inspectoratul Scolar Judetean, Corpul didactic si Asociatia la care lucrez. Dintre cei 3 parteneri, doar Asociatia nu a primit banii de salarii inca din septembrie anul trecut. Am mers pe incredere si pe amgirea ca ministerul muncii a blocat fondurile, dar sincer nu cred. Acum 2 saptamani, cand am facut scandal, ne-au venit bani... din senin pe 20 de ore muncite in luna septembrie. ma intreb daca asa ceva este posibil? cand am pus intrebari, am fos data afara din asociatie dar nu si din proiect. este clar ca se intampla ceva ciudat. daca stie cineva ceva cu privire la situatia de fata, va rog sa imi raspundeti.

mai sunt multe alte nereguli, dar mi-ar lua foarte mult sa le scriu.
daca totusi ma poate ajuta cineva, va rog sa imi scrieti pe adresa de mail andreeadvb@yahoo.com
multumesc mult.
Sus
MihaiPatrascu
Site Admin

MesajTrimis: Lun Iun 06, 2011 8:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mesajul este postat la locul nepotrivit. Incercati in acest forum: http://www.fonduri-structurale.ro/forum/viewforum.php?f=13

De asemenea, va rog sa aveti in vedere ca un forum este o platforma de discutii, astfel incat este nepotrivit sa solicitati rapsunsul prin e-mail, semn ca nu aveti de gand sa va deranjati a ne mai vizita. Modul natural de a raspunde pe un forum este tot pe acel forum.
Sus
andreeadvb
Nou venit

MesajTrimis: Mar Iun 07, 2011 7:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

multumesc mult domnului Mihai.
Imi cer scuze pt. faptul ca am pus adresa de mail.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> PROBLEME FORUM Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum