Forum www.fonduri-structurale.ro

Ca utilizator al acestui forum va rugam sa consultati cu atentie regulamentul de utilizare. Construirea unei comunitati profesionale si, în primul rand, bunul simt în mesajele postate trebuie sa fie principalele repere ale acestui forum.
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare Regulament

Important: Curs Analiza Cost-Beneficiu

Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> CURSURI
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
aurora_z
Solicitant

Data înscrierii: 01/Ian/1970
Locație: TG. MURES

MesajTrimis: Vin Apr 11, 2008 1:15 pm    Titlul subiectului: Important: Curs Analiza Cost-Beneficiu Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua tuturor.
Stiu cat de importanta este pentru toti realizarea corecta a proiectelor.
De aceea va anunt ca exista un curs, organizat de Camera de Comert si Industrie a municipiului Bucuresti, in perioada 16 - 18.04.2008. Informatii suplimentare gasiti aici:
http://www.ccib.ro/afacerea/BD_HOME_DETAILS.aspx?id_document_param=8114&id_category_param=14&id_language=1
sau la tel. 021-311 44 99 Idea
Daca sunteti interesati, grabiti-va, nu mai sunt multe locuri disponibile.
Mult succes tuturor si spor la proiecte. Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
ioanabst
Nou venit

Data înscrierii: 14/Apr/2008

MesajTrimis: Lun Apr 14, 2008 1:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se face cumva si in alt oras decat Bucuresti? Cluj cumva?

Multumesc:)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
aurora_z
Solicitant

MesajTrimis: Lun Apr 14, 2008 2:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi pare foarte rau, din cate stiu eu nu; m-ar avantaja si pe mine deoarece sunt din Tg. Mures, poate daca am fii mai multi care am dori, minim 15 din cate stiu, s-ar putea face ceva, dar asa...
Totusi tinand cont de importanta acestei parti a proiectelor, mai ales pe POS CCE, merita efortul financiar si fizic. Eu am primit si agenda desfasurata a cursului si mi-am dat seama ca sunt studiate multe probleme mai putin cunoscute.
Oricum, e singurul curs pe care l-am gasit, care sa fie si cat de cat bine fundamentat.
Mult succes in continuare.
Sus
ioanabst
Nou venit

Data înscrierii: 14/Apr/2008

MesajTrimis: Lun Apr 14, 2008 2:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asa este.....v-ati insccris deja?.....cred ca stiti si d-voastra ca s-a amanat cursul pe 21-23 mai pe motiv ca nu s-au inscris minimul de participanti...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
aurora_z
Solicitant

MesajTrimis: Lun Apr 14, 2008 3:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eram inscrisa, dar s-a amanat, intradevar.
Sincer, nu inteleg cum nu s-a adunat nr minim de participanti, cand doar pe acest forum mesajul a fost vizualizat de mai mult de 90 de ori, in doar 3 zile, nu pot crede ca din atatia nu au fost interesati macar 8, 7 fiind deja inscrisi, e foarte ciudat, parerea mea. Insa nu vreau sa spun mai mult.
E cam tarziu pe 21 - 23 mai, dar nu putem decat sa acceptam.
Succes in continuare.
Sus
ebi
Senior

Data înscrierii: 11/Ian/2007
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mar Apr 15, 2008 1:45 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pentru ioanabst, aurora_z.....Â?i al??ii....
Dac?? p?Âźn?? azi dup?? amiaz?? nu se ?Âźnscriu suficien??i la cursul propus v?? invit joi la Cluj la un seminar gratuit de o zi pe aceast?? tem??.
Sper ca nu fie interpretat?? aceast?? propunere a mea ca o concuren???? neloial?? pe care o fac prin intermediul acestui sait Â?i nici ca o tentativ?? de reclam??.
De altfel, din punctul meu de vedere, poate s?? cread?? fiecare ce o vrea.
Sus
adi_c
Dr. Honoris Causa

Data înscrierii: 09/Ian/2007
Locație: Petrosani

MesajTrimis: Mar Apr 15, 2008 2:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Subiectul este si "important" si "FOARTE IMPORTANT" dar parca totusi doua discutii pe aceeasi tema in paralel nu ajuta cu nimic...

Ebi, cateva detalii in plus legate de acel seminar nu ar strica...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
ebi
Senior

Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mar Apr 15, 2008 3:33 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O ini??iativ?? personal?? ad-hoc, la miez de noapte...alb??. R??m?¼ne s?? o discut diminea???? Â?i cu colegii.
Sus
geo_t
Expert

Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Apr 15, 2008 3:43 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

he, he, he ebi...
Sa nu-i crezi niciodata pe greci chiar si atunci cand iti fac daruri... laudabila initiativa daca nu ar fi la mijloc o idee mercantila... Sau poate ma insel si prezint scuzele mele anticipat.
aurora_z
Solicitant

MesajTrimis: Mar Apr 15, 2008 8:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi cer scuze daca a deranjat faptul ca am postat in doua topicuri diferite acest mesaj, insa intentia mea a fost de a afla cat mai multi despre acest training, ca sa poate beneficia toata lumea de informatii reale si calificate (sper).
Acuma, daca voi stiti totusi mai multe despre acest subiect (ACB) si sunteti dispusi sa impartasiti si altora din experienta si stiinta voastra, eu si toti ceilalti interesati, asteptam cu nerabdare sa o faceti.
Multumim anticipat. Smile
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Forum www.fonduri-structurale.ro -> CURSURI Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum